| VooDau a întrebat:

Deci imi puteti spune si mie care este cel mai bun cantaret de muzica Hip-Hop si Rap Si Roman si Englez.
A da si stiu ca mai este o intrebare dar acolo erau multi eu vreau la fiecare raspuns unul Roman Si Englez nu 1000.big grin

Răspuns Câştigător
| pisicuta13 a răspuns:

Guess Who si mai merge si Nimeni altu'

3 răspunsuri:
| pisicuta13 a răspuns:

eminem si puya;

| VooDau explică:

Decat Eminem ca puya e...

| Vickzye a răspuns:

De fapt, eu sunt de parere ca Credry2k si Dragonu ak47 sunt cei mai buni ai nostri, pentru ca Gwess Who....pfff el a ajuns celebru pe spatele parazitiilor iar puya nu e chiar asa de bun...tongue
Asculta si tu sa te convingi!