| 6565787 a întrebat:

Doresc sa-i iau un cadou de ziua de nastere a sorei mele mai mare. Mentionez ca are 24 de ani. Ce cadou as putea sa-i iau? [SCUZE CATEGORIA] happy

3 răspunsuri:
| TonyTZu a răspuns:

Ai putea sa inramezi o poza cu voi doua un ceas de mana ceva bluza de iarna ca tot e frig ceva nu stiu cosmetice ceva.

| Veromi321 a răspuns:

Cumpara-i ceva ce sti ca nu are sau de care are nevoie sau ce sti tu ca si-ar dori ea foarte mult.

| 6565787 explică:

Rus3scu, a primit o gramada de cosmetice si are un dulap plin de haine... SI AM UITAT SA SPUN....NU AM BUGET DECAT 70 DE RON... crying