| shtephan_4006 a întrebat:

este in regula daca un sait imi cere seria si numarul buletinului pentru a ma inregistra sau pentru a cumpara de pe acel sait.Astept raspuns.

1 răspuns:
| COOLboY a răspuns:

Uite un sfat: Sa nu-ti dai niciodata datele pe internet (adresa, CNP-ul, codul bancar, numarul buletinului, alte date personale, etc...), daca vede cineva ceva care nu trebuie, se "joaca" dupa aceea cu viata ta, intra in contul tau bancar, face tot ce vrea. Te rog, nu iti da nicio data personala, in afara de adresa de e-mail. Bine?!?!?! Atentie iti doresc.