| marymaryamery a întrebat:

Este o fata care ma enerveaza la culme...iar eu i-am spus ca e nesimtita, iar ea mi-a raspuns "stiu!"(asa cu un ton fericit) ....cum as putea sa-i dau rekt? Sau un raspuns inteligent? multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu-i mai simplu, daca te enerveaza atat de tare, sa nu mai interactionezi cu ea absolut deloc?

| OldSoul a răspuns:

Pai daca-i dai rekt-ul dupa atatea ore crezi ca mai are vreun farmec?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,orice "rekt" ai incerca sa-i dai, cu persoanele de genul nu o sa-ti iasa, ca-s mult prea inteligente.