| DonyHD a întrebat:

este posibil sa te pui pe facebook invizibil doar pentru o singura persoana pe chat? Adica nu pentru toti prin optiunea opreste chatul,, doar pentru o singura persoana. si daca da, cum? funda:*

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Da, scrii numele persoanei pe care vrei sa o blochezi, dai click pe numele persoanei sus in coltul din dreapta in mijlocul camerei acelea si x. ului o sa vezi un cerculet mic numit optiuni dai click pe el, acolo o sa scrie "Apari offline pentru (persoana care vrei sa nu te vada online) dai click si gata,
Sper ca te.am ajutat!

| Miruu12 a răspuns:

Oh sigur ca da! Daca vei da click pe o persoana, vei observa sus in dreapa unei rotite niste obtiuni. acolo scrie sa zicem "apar offline pentru cutare... "laughing. Sper ca te-am ajutat big grin love struck.