| andreeutzsa a întrebat:

.. eu nu mi-am facut chiar de mult contul sun cam noua si tot nu pricep ce inseamna ca baneaza persoane cu `teme` la ce se refera teme funda celui care explica mai bine

Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Salut, bine ai venit in site!winking
Pai, uite, da ca observi su tu, multe pesoane, cand isi fac tema, scriu : "dau funda celui mai bun raspuns". Funda este acea biga ce o vezi in dreptul unui raspuns. Ea valoreaza 100 puncte (sunt enumerate punctele in josul "Logat ca"...toolbar. Astfel, intelegi si tu, ca asa fiecare incearca sa prinda pe altii cu "o funda".de asta, aceste persoane, vor fi "banate" ceea ce inseamna ca li se vor lua puncta sau simplu: bloca un timp de catre site.winking Bafta!