| anonim_4396 a întrebat:

Il stiti si voi pe Garcea, cel de la "Vacanta Mare". Eu am o nelamurire. De unde a strans 120.000 Euro sa-si cumpere un Lamborghini? straight face

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Are un bloc intreg si traieste bine numai din chirii (mii de euro pe luna); ideea nu este cum a strans o avere ci cum se poate sa castigi in tara asta dintr-un umor ieftin atat de mult incat sa pui pe picioare afaceri mari?! Posibil ca suntem un popor de manelisti si de inculti. In alta ordine de idei inseamna ca Doru Octavian ar trebui sa fie cel mai bogat roman asta pentru ca umorul lui este mult mai fin, mai bun fara vulgaritati inutile etc dar NU e; deci ramane faza cu incultitatea poporului roman.Acum pe sticla apar numai tarfe si puscariasi, asta ne dau la tv pentru ca asta se vinde, la fel cum se vindea asta chel cu peruca pe cap si "imbracat" in leana.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il cheama Mugur Mihaescu si pe langa Vacanta Mare el este actor, regizor si are o groaza de afaceri. De la firme de constructii pana la magazine si chiar un pub in centru vechi in Bucuresti.