| hitman01 a întrebat:

imi cer scuze pentru deranj, dar am o problema cand vizionez un video acesta se opreste din 5 in 5 secunde si trebuie sa rulez filmuletul mai departe si tot asa, in plus nu mai am nici sunet.
As fi foarte recunoscator daca m-ar ajuta cineva.
Va multumesc pentrul timpul acordat.

5 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Intrebare:chiar si pe youtube intalnesti problema asta?

| Amiiii69 a răspuns:

Probabil este virusat video-ul..Asa mi s-a intamplat si mie si dupa nu am mai intrat pe acel site. Ori boxele sunt o problema si asta ar putea fi alta problema. Vezi sa nu ti se viruseze tot pc-ul.winking

| RIVERR a răspuns:

Se intampla cand vizionezi un video din pc sau de pe yotuube/alt site?
Daca il ai in pc nu e downloadat complet, daca e pe youtube sau pe alt site trebuie sa-ti faci update la flash player sau Adobe shockwave. Ar trebui sa folosesti google chrome pentru ca le are deja instalate, bafta.

| hitman01 explică (pentru RIVERR):

Am deja chrome si nu este de la boxe si va multumesc tuturor pentru atentia acordata

| hitman01 explică (pentru RIVERR):

Am deaj google chrome si nu sunt boxele de vina.
Si tin sa va multumesc pentru raspunsurile voastre.