| PapushikaAntonika a întrebat:

Imi dati si mie niste sfaturi pentru a fi mai populara? Vreau daca se poate si ceva replici, bancuri ca sa fiu mai comunicativa si sa nu isi bata lumea joc de mine.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde de anturajul in care esti: sau iti trebuie o cultura bagata, sau o totala lipsa de cultura.

| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Uite cum e chestia cu popularitatea cei populari sunt in general cei care au mai multi bani sau cei care se leaga de altii si se cred mai "smecheri" daca fumeaza beau etc. de la varste mici 13-14 ani sfatul meu este sa nu incerci sa intri in categoria asta de oameni poti sa faci orice glume dar tot se va gasi cineva sa faca misto de tine fi tu insuti si stai cu cei care te apreciaza pentru cine esti cu adevarat

| PapushikaAntonika explică (pentru CristeaAlexandru1982):

Nimeni nu ma apreciaza pentru. cine sunt cu adevarat. Toti copiii din clasa mea se cred super tari si toate celelalte. Eu sunt ff diferita. Si nu e vorba de bani. Tata castiga 80 de milioane pe luna (nu vreau sa ma laud) si tot sunt cum sunt!