| xXJustMeXx a întrebat:

imi dati va rog sfaturi de slabit(caci mi-am epuizat toate ideile)?
Daca ma ajutati va promit ca o sa va ajut si eu cu problemele voastre!

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Buna Gaby! Si eu ma confrunt cu problema tahappy. Eu am 14 ani 1. 61 si 50 de kg.Am incercat sa slabesc, dar un gratar cu familia mi. a distrus planurilelaughing. Ma gandeam sa incep sa slabesc de maine(sambata). O prietena a mea a slabit 7 kg in 3 saptamani. Cert este asa:
-fara paine
-fara sucuri, dulciuri
-nu manca dupa 6 seara(eu nu manac dupa 4 seara)
-sport(eu sar coarda, bicicleta fitness, bicicleta normala de cateva ori pe saptamana, merg pe jos, 50 de abdomene, genoflexiuni, exercitii tae-bo de pe youtube)
Inca nu fac, dar de maine ma apuc 100% si nimic nu ma mai opreste.Eu vreau sa am 45 kg. Poate ar trebui sa ne apucam amandoua. Da. mi un mass pe privat daca ai citit raspunsul meu. Putem schimba impresii si iti mai pot spune ce am mai descoperit eu despre slabithappy

Marry:X

| watchmen a răspuns:

O sa para putin cam obscen dar sex-ul e cea mai buna metoda big grin