| CristiSiPunct a întrebat:

Imi puteti spune cum sa ma razbun pe un prieten (asa il credeam eu ).De ce vreau sa ma razbun? Pentru ca am facut un proiect Eu in care m-am pus cu el in echipa.Am terminat proiectul si am lipsit o zi de la scoala, cin am lipsit el a aratat proiectul fara MINE!
ajutati-ma! sad

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Indiferenta doare cel mai mult. Il excluzi de la orice activitate impreua cu tine fara sa ii spui de ce. Nu are rost sa te razbuni, iti pierzi timpul gandind si executand razbunarea, tot tu pici prost, si de fapt ii arati ca te-a suparat cu ce a facut. Mai bine il ignori complet de acum incolo.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Razbunarea=arma prostului. Mai ales in situatia ta, pentru un nimic.

| Doub a răspuns:

Iooi. Poate i-a spus profesoara sa il arate.

| Sociopat a răspuns:

Da-i foc la casa.

| Vvistula a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni, razbunarea pare dulce pe moment, dar esti mult mai intelept daca il lasi in pace cum am facut eu cu altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare lucru. Cu prietenul tau ai vorbit?
Daca vrei sa te razbuni ignora-l, mai mult de atat nu cred ca poti face.