| cosminvalerian a întrebat:

In ultima vreme am o problema. De exemplu azi am vrut sa descarc o arhiva sau ori-ce alt fisier, si cand ajunge pe la ~3mb se opreste si spune ca e gata, pe Google Chrome, iar pe Opera la fel, descarca ~3mb, si da "Error" dar pot sa ii dau "Resume" si cand e gata spune ca arhiva/fisierul nu e complet.
Stie cineva ce e de facut? worried

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Asa am patit si eu! Este o Campanie contra Sistemelor invechite, care nu mai aduc bani.
Probabil ai un sistem de operare vechi, expirat. Va trebui sa il inoiesti, asta e regula. Vorbeste cu BULA, el m-a sfatuit bine mereu.Este u utilizator priceput! Nu o gluma!