| George2304 a întrebat:

In urma cu 5 luni am fost operat de hernie inginala, acum ma simt bine.M-ar afecta cu ceva daca m-as apuca de sala de forta?

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ar putea aparea probleme din nou, asa ca iti recoamnd sa mai astepti vreo 6-12 luni sa te mai recuperezi.

| Madayna a răspuns:

Dupa 6 luni sau poate chiar un an, ai voie sa faci efort asa ca nu te grabi sa fugi la sala de forta. Cel mai bine ar fi sa-ti contactezi medicul care te-a operat si sa-l intrebi daca ai voie sau nu.