| DonGiani a întrebat:

Întrebare pentru fete, cum arată bărbatul perfect? Întrebare pentru bărbați, cum arată fata perfectă? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda cu ochi albaștri, skiny și devreme acasă ah și gospodina

| DonGiani explică (pentru anonim_4396):

Dacă ar fi și reala laughing)

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Arata normal.

| SilentRain a răspuns:

Nu caut perfecțiunea, nu exista asa ceva
Mi-ar plăcea sa fie, caml, responsabil, cinstit
Sa fie lanternă mea in întuneric

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Ăăăă, ce drăguț... Mă topesc, nu mă așteptam la asta de la tine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata perfectă e aia care nu-i perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunã rau, de-ti vine sa sari pe ea. Cum ar putea sa fie altfel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bărbatul perfect pentru mine?
Trăsături morale: iubirea de Dumnezeu (fără trăsătura asta, restul sunt zero) și de copii, devotamentul, inteligența, hărnicia, bunele maniere, simțul umorului, blândețe, dar în același timp, fermitate, calm în condiții de stres (asta pentru ca să completeze ce nu am eu), creativitate, plăcere pentru muzică (dacă se poate, să aibă asta în sânge, să ador să îl ascult cum cântă prin casă) și pentru artă în general...și să aibă o voce profundă, genul acela de voce pe care ai putea adormi... (ultima oare e trăsătură morală?)
Trăsături fizice: să aibă un chip plăcut la privit, ochi blânzi și albaștri sau verzi (totuși, pot fi și negri ca murele), păr șaten, castaniu sau negru, des și ondulat, să fie înalt (măcar 1, 80), să aibă bicepșii lucrați și pătrățele laughing... Și să aibă mâini frumoase și îngrijite, tipul acela de mâini perfecte...
Cer așa mult? happy

| Eugen80 a răspuns:

Pentru fiecare arata altfel. Fiecare are alte gusturi si alte modele in cap.