| Jabawakizz a întrebat:

ma numesc Vlad, si am 11 ani, am si eu o intrebare... cum fac sa cuceresc o fata? tongue Dau si funda pentru. cel mai bun raspuns! Bafta!

Răspuns Câştigător
| EpicWIN a răspuns:

O fata nu e o jucarie, trebuie sa o cunosti de inainte. Pana mai cresti doar poartate frumos cu ele.

5 răspunsuri:
| cosmin_1969 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti si ai sa afli singur raspunsul noi nu iti putem da raspunsul deoarece nu stim ce gen de fata vrei sa cuceresti adica ma refer la caracterwinkingbafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta!

| Biiiiiia a răspuns:

La 11 ani vrei sa cuceresti fete? raised eyebrows
Altii la varsta ta se joaca cu masinutele in fata bloculuiwinking.

| LanaDelReyFan a răspuns:

De la varsta asta tu te gandesti la asta? Dupa parerea mea ar trebui sa lasi fetele acum ai destul timp pentru ele in viatabig grinbig grinbig grinbig grin [...]