| NoNaamexD a întrebat:

Maine ma duc la bunicii mei cu cea mai buna prietena a mea si stam pana poimane( duminica-luni). Ce sa facem? Sunt doua zile intregi! Please dati idei! Cele mai bune fundita! kiss

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Pai in primul rand e foarte tare ca te duci cu prietena ta!
Luati-va carti la voi,reviste,remi, table, monopoly si ce va mai trece prin cap.Sa aveti o patura, ca sa va duceti la picnic cu revistele, depanati amintiri.seara va puteti juca fata-ascunselea.Sotronu.Si sa mai explorati ce e pe acolo laughing

1 răspuns:
| harciog a răspuns:

Intii si intii trebuie sa-ti invirti ochii prin localitate si sa descoperi locurile unde se aduna cei tineri si unde-si petrec timpul liber.Pe linga babalici sa stati doar cind veniti la masa.Succes.