| anonim_4396 a întrebat:

mîine incep scolile ce haine purtati? Se m ai poartă uniforma? Fetele care sînt la liceu poartă tocuri?

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Uniforma depinde de fiecare institutie unele au alte nu, eu am uniforma, ma imbrac cu blugi indigo/negri, camasa alba sau albastra tricouri la fel sau cu lor pale {ca altfel dau de dracu cu diriga}.eu una nu port tocuri findca sunt foarte inalta, prefer incaltamintea cu talpa joasa, in special tenisiilove struck.Nu cred ca vreo institutie interzice purtarea incaltamintei cu toc{aici face exceptie fosta mea diriga } in liceu la mine foarte multe poarta tocuri.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru JustMusic):

Sărut mîna în ce liceu invățati?

| JustMusic a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma faci sa ma simt batrana laughing. Colegiul National Eudoxiu Hurmuzachi Radauti.

8 răspunsuri:
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Si fetele de a 8a poarta tocuri si nu prea multa lume isi poarta uniforma in prima zi. Asta e si la tocuri adaugi niste haine mai elegante dar nu exagerat si gata.

| wforweirdo a răspuns:

Noi nu avem uniforme, si tocuri n-as purta pentru nimic in lume.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru wforweirdo):

De ce? Nu te simti bine in tocuri?

| wforweirdo a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu,nu sunt pe gustul meu.

| Indestructible a răspuns:

Pijamale.

| LoLoBlue a răspuns:

Paii eu imi iau un fel de corset da nu e corset si pe deasupra imi iau un sacou negru cu pantaloni verzi si papuci negri restul accesorii :]