| raMLesS a întrebat:

nu cred că este categoria potrivită dar este cea mai căutată.
Ce părere aveti despre desenul meu? il puteţi urmării intrând pe link-ul de mai jos, sunt începător, desenez aşa de vreo 3 săptămâni, Desenul este cât de cât fain? :)
Uitaţi şi link-ul : http://sketchtoy.com/65396333

Răspuns Câştigător
| bibi518 a răspuns:

E frumos.Incearca-l si pe hartie, iti va fi mai usor sa adaugi umbre si vei avea o precizie mai mare ^^
Dac totusi vrei sa faci ceva digital, incearca Paintool sail sau Photoshop, iar daca este o chestie serioasa si vrei sa te apuci de lucru trebuie sa iti cumperi o tableta grafica, vei avea mult mai multa precizie si o gama larga de culori, pensule, markere etc. happy
Bafta in continuare!

| raMLesS explică (pentru bibi518):

Am făcut pe hârtie, mi-a iesit perfect.

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

La cat de greu este sa desenezi in sketchtoy...mie nu imi iese nimic. Sincere felicitari!

| Suck a răspuns:

Da, imi place.

| vaporwave a răspuns:

Meh, da, e-nregula, dar sincer niciodata nu m-au impresionat prea mult desenele care nu sunt pe hartie, ci facute in nustiuce programe sau pe site-uri. In plus, ala nici macar nu-i site pentru cei care vor sa deseneze mai mult decat chestii de genul http://sketchtoy.com/65397599
Dar tu iroseste-ti talentul unde vrei, that's none of my business

| Şaptepăcate a răspuns:

Ceva mai original daca poti

| luga a răspuns:

E tare! Bravo

| Gramadă_Diana_1999 a răspuns:

E destul de reușit.