| DavidIonescunasrr a întrebat:

Salut TPU, nu stiu de ce dar de 2 ore ma doare burta cand stau in picoare.Cand stau asezat nu ma doare.Am mancat 3 felii de Salam cu putina zacusca.Am senzatie sa fac treaba mare dar nu pot.Am pofta de mancare.Imi puteti spune de ce.Eu ma gandesc ca nu am mancat si de aia ma doare

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Consuma lapte cu o ovăz zilnic

| sierra1 a răspuns:

"ma doare burta ...Am mancat 3 felii de Salam cu putina zacusca...ma gandesc ca nu am mancat si de aia ma doare"

David mamă, decide-te: ai mâncat sau ba?

| TimberWolf a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/abugez da-i mesaj lu baiatu asta si intreaba-l.