| Idkidk a întrebat:

Peste tot am observat că sunt "gurile rele", care sunt negativiste, în modul "urât". Ce părere aveţi despre aceste guri rele?

Răspuns Câştigător
| Staind a răspuns:

Gurile rele cer rahat cu care sa fie umplute. :[

| Idkidk explică (pentru Staind):

Bravo! Bravo! Meriţi fundiţă!

| Staind a răspuns (pentru Idkidk):

O doamne, ma simt onorat. day dreaming

| Idkidk explică (pentru Staind):

Atâta delicateţe în răspunsul tău! smug

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atata timp cat esti vorbit ai valoare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar vorbesc. Altceva nu fac.

| zurick a răspuns:

Despre cine vorbești?
laughing

| Idkidk explică (pentru zurick):

Despre colega mea de exemplu. În fiecare dimineaţă începe cu gura rea, şi termină tot cu rău!

| zurick a răspuns (pentru Idkidk):

Credeam că vorbești de mine laughing
Asta dacă nu ești colega mea *?*

| Idkidk explică (pentru zurick):

Nu! rolling on the floor))))

| zurick a răspuns (pentru Idkidk):

De unde știi laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine aici. Gurile rele chiar sunt negativiste si se comporta urat in felul lor de a fi, dar nimeni nu trebuie sa puna la suflet insultele altora. Conteaza ce crezi tu despre tine.

| Idkidk explică (pentru Doarunaltutilizator):

sad Pe mine mă enervează gurile rele. Trebuie să facă gen : Zic ca tine, fac ca mine. S-o facă într-un mod delicat dacă au nevoie să rupă o bucată de speranţă a unui suflet.

| ShaOfHatred a răspuns:

They have my respect.

| JustStitch a răspuns:

Incearca sa iti vezi de ale tale si nu mai baga in seama ce spune lumea, ei vorbeste doar sa se afle in treaba happy

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Chiar nu îmi pasă de ce spun alţii! Fie că e de bine, fie că e de rău! Fiecare îşi cunoaşte proria inimă cel mai bine. De ce ar fi altcineva în stare să pună beţe? Răutatea e mare! Însă cum ziceam nu îmi pasă, sunt de cele mai multe ori nepăsător. Motto-ul meu îmi spune aşa: fac bine cât pot, căci rău poate face oricine! Aşadar dacă pot face un bine î-l fac, iar dacă aş putea face rău dar bine nu, atunci mai bine nu fac!

| Oaky98 a răspuns:

Ea numai baga inseama guriile rele, sa vezi ce bine ewinking