| albertodelrio211111 a întrebat:

S ar putea ca aceasta categorie sa nu fie adecvată întrebării pe care o voi pune deci daca inoportunez pe cineva imi cer scuze anticipat.Intrebarea mea este cum reușesc pariorii profesioniști sa se informeze adică ce statistici ii interesează cel mai mult si cum găsesc informații de care au nevoie?

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Te referi la cei care pariaza pe tenis/fotbal si asa mai departe? Este usor, se uita dupa cote, forma echipelor, in general cunosc echipele foarte bine si le urmaresc meci de meci, ca sa vada daca merita sa puna pe ele sau nu, uneori cand pui pe echipele de care esti sigur ca ti-au scos banii, o fac de oaie si pierd sau fac egal, si uite asa ai pierdut!