| Miky69 a întrebat:

Sambata viitoare va fi majoratu a celui mai bun prieten al meu. Nu am nici 1 idee ce sa ii cumpar. Pot sa va spun despre el ca : este jucator de handball si ca e nebun dupa muzica de club. Am nevoie de un cadou pentru el, ideea principala e ca trebuie sa fie ceva mai special / iesit din comun... ceva sa fie caterinca.

Ceva sugestii? ( Funda ii asigurata )

1 răspuns:
| temugin a răspuns:

Exista un fel de tricou special care isi schimba culoare dupa muzica, mi se pare ca e ceva gen animatie de pe winamp.cred ca-l gasesti pe okazii.ro mai mult ca sigur!