| djmk1988 a întrebat:

Scur si la subiect : De ce lasi sa se inscrie toti idiotii si sa posteze intrebari idioate? Dau funda ( mint )

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Pana si tu ai scris gresit.big grin Ma uitam intr-o zi la vechile mele intrebari si ma miram cat de analfabeta eram pana si eu...hee hee Se mai intampla poate sa gresim,insa cand devine o obisnuinta... Uite, de exemplu acum, pe TPU., nu stiu daca ai observat, cand adresezi membrilor acestui site o noua intrebare iti corecteaza unele greseli, abrevieri sau exagerari de semne.
Fundita?tongue (mint) "cum vrei tutongue'

| djmk1988 explică (pentru DeeeaA):

Ai primit binemeritata fundita! Foarte corecte afirmatiile tale. Ce-i drept imi mai fug ochii si prin alte colturi ale internetului blushing. Este omeneste sa gresim.

| DeeeaA a răspuns (pentru djmk1988):

Da,aasa e. Mersi mult pentru fundita, oricum.batting eyelashes

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cui i te adresezi de folosești persoana a II-a singular?
Pe TPU.ro oricine poate avea cont.
Dacă tu consideri că o întrebare este obscenă/irelevantă/neinteligibilă, o raportezi!
Baftă!

| djmk1988 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Bafta si tie, ma adresam exclusiv TPU, daca gandirea ta are ca puncte de referinta micile imperfectiuni gramaticale ( voluntare ), atunci consider ca am pus intrebarea potrivita! big grin

| sabin89 a răspuns:

Chiar asa, cui te adresezi? Pentru ca folosesti pers. a doua sing., intrebarea ta se inscrie foarte bine la 'intrebari idioate'.

| djmk1988 explică (pentru sabin89):

Super, primesc funda in cazul asta?

| djmk1988 explică:

Prefer sa te las sa fierbi?

| djmk1988 explică:

Ai fost amuzant, pe bune, dar nu ai dreptate la faza cu oferit funda.

| DeeeaA a răspuns (pentru djmk1988):

Poate. Totusi, sunt fata si m-as fi bucurat mult mai mult sa mi te adresezi adecvat. Nu am fost "amuzant"laughinglaughing... Andreea, imi pare bine.winking

| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

Cum poate sa stie un site daca esti prost sau destept? Ce intrebare

| djmk1988 explică (pentru NuGasescUnNumeOriginal):

Simplu dragule, dupa posturile fiecaruia. Propun instalarea unor moderatori la fiecare rubrica, astfel putem purta discutii inteligente, relaxante, in lipsa factorilor perturbatori. Numai bine, Mario.