| Tudor_Calafeteanu_1984 a întrebat:

Salut TPUwinking

Se mai aproba ACTA? (am vazut ca inca e deshis youtube-ul)

FUNDA!winking

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Acordul comercial împotriva contrafacerii (ACTA) a fost respins astazi de către Parlamentul European şi, prin urmare, nu poate deveni lege în Uniunea Europeană. Au votat împotriva ACTA 478 deputaţi, 39 în favoarea tratatului şi 165 s-au abţinut, conform comunicatului de presa. Numai bine!

| megamix112 a răspuns:

Nu,nu s-a aprobat.Si iata altcineva pe care trebuie sa rog sa foloseasca mai intai google-ul inainte sa puna o intrebare pe site.