| anonim_4396 a întrebat:

stiti care sunt cei mai tari useri de aici?
Astia sunt :
bacemi, greece12, Ray, apache, Nelul(Nu conteaza ordinea sau rank-ul)
Acesti useri sunt corecti si nu isi face conturi false ca alti sasi dea funde In plus doar ajuta!
Ne ajuta pe noi care habarnavem sa instalam un windows sa luam niste licente pentru Jocuri /Programe si multe altele(Bine poate uni stiu dar nu se compara cu acesti useri)
Apache este un user de pc-uri foarte talentat.
Nelul este exact la fel si este si bun.
Bacemi este bun atragator si inteligent.
Greece12 este ff inteligent.
Ray este bun si inteligent si le are in pc.
Si noi stim sa ne lom in gura cu ei dar suntem dobitoci(Nu vorbesc in numele tuturor Doar in numele celor care chiar fac asta!)
Cine mai are de citat/raspuns spuneti-va Parerea despre acesti minunati useri care ne ajuta si uni nici nu stau in Romania dar totusi o agreaza!
Si eu fac acelasi Lucru!
Dau si funda + vot pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai mersi de apreciere...dar trebuie sa recunosc.cu toate ca stiu sa mai instalez un joc.sa fac rost de o licenta, program.etc
Niciodata nu am instalat un windows :I ...ar fii o premiera big grin

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mersi de menţionare! Apreciez!

Răspuns utilizator avertizat