| robidss26 a întrebat:

Salut, TPU! Stiti cumva cand intra mascatii peste tine in casa si tu stai la bloc, sa zicem la etajul 4. Cine le deschide usa de la scara?

6 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Ii astepti? stai tu linistit ca are cine sa le deschida, gasesc ei solutii

| SkandallKamataru a răspuns:

O sparg ei cu berbecu laughing
Sau ma cheama pe mine sa pun o petarda fp3 la incuietoare si o arunc in aer laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...,,,

Răspuns utilizator avertizat
| Dragobeta a răspuns:

Asta e grija ta? Se descurca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăla de la parter, sunt sigur. Mai bine du-te și dă-i un cap în gură, preventiv, și spune-i să aibă grijă cui dă drumul la ușa blocului. Sau, și mai bine, fă schimb o perioadă cu el, până trece pericolul.