| JaguarSType a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani. Dar sunt pitic am 1.68 m. Ma pricep sa ma bat, nu am luat niciodata bataie de la nimeni laughing. Dar am o intrebare, daca bat cam tot baietii oare pot sa bat si un om adult mai de 30-40 ani? Ieri s-a luat un betiv de mine si are 38 de ani, s-a luat de mine asa degeaba. Si i-am zis ce am facut de se ia de mine, si el a zis ca am tupeu, dar ala nici nu ma cunoaste dar eu il cunosc foarte bine pe acel om. Vroiam sa il bat ca stiu ca pot, am foarte mare incredere in mine dar aveam o frica dar nu stiu de ce? Cum as putea sa pot sa bat o persoana mai mare ca mine? Exemple de lovituri ceva... please...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nu înțeleg de unde gândul acesta cu bătaia?
Pa, pa.

| JohnnyBi a răspuns:

Si boul are putere, creier nu are. orice prost poate da un pumn, mai nasol sa ti-l retragi. dai de unul care stie legea, il bati si castigi un dosar penal + viitor ruinat ca esti precum un bou. cu forta, fara creier. masura tuturor problemelor consta in cuvinte alese corect, nu in pumni.

| JaguarSType explică (pentru JohnnyBi):

Mare paguba laughing)))) prin din astea n-am mai trecut eu! ))

| KilluaZoldyck a răspuns:

De la 19-20 de ani da poti sa-i bati acum inca trebuie sa te mai dezvolti

| JaguarSType explică:

Si in primul rand nu am sa am dosare penale pentru ca sunt foarte dotat! Taicamiu e ceva gen (mafie) laughing, are avocati, are tovarasi jandarmi, politisti si tot felul de smecheri laughing! deci n-am eu treaba cu din asta happy

| AdrenalinTm a răspuns (pentru JaguarSType):

Pai cine il bate u sau tactu pai poate de aia nu tea batut vreo unu pana acuma ca il ai pe tactu.
si daca era omu beat de ce sa il bati? nu ca ai putea o mai fi omu si ceva constructor iti da o caramida peste cap iti deregleaza toata mintea aia de bataus

| JohnnyBi a răspuns (pentru JaguarSType):

Nu iti pune tu baza in asta. dai de un tigan mic si vine ta'su de 2x2 si scoate untul din tine cu un cutit. copil teribilist, nu ai idee cum se roteste pamantul. eu iti demonstrez ca si cu tatal tau mare sula pe bascula belesti...fac plangerea la parchet cu nr de inregistrare. aici toate pilele tale = zero. plangerea aia nu o poti masca sau ascunde. nu ai nicio idee cum functineaza sistemul de drept. nu lucrezi in domeniu

| JaguarSType explică:

Pai eu il cunosteam pe omul ala dar el nu ma cunostea! Eu stiu foarte bine cine e omul ala si de asta stiu ca pot sa il bat pentru ca e un c***t de om laughing

| FaraLag a răspuns:

Daca iti da ala una dupa ciafa mori acolo laughing dai in picioarewinking

| Asassinul87 a răspuns:

Ba fraiere daca ai vazut ca era beat si zici ca esti bun la lupte deja nu stiu de ce iti mai era frica puteai sal alergi cu pietre ca el ori cum nu vedea binehee hee)))))