| QuestionGirl a întrebat:

Sunt curioasa sa aflu care sunt anime-urile voastre preferate. Daca se poate spuneti si de ce.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt fană anime, nu-mi plac!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Death Note, Bleach, Shaman King si Inuyasha. Imi plac anime-urile cu subiecte legate de supranatural si tot ce tine de asta.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Elfen Lied. Pentru că are scene explicite şi e dramatic.

| AshuraElric a răspuns:

1. Yu Yu Hakusho
http://yuyuhakusho.wikia.com/wiki/YuYu_Hakusho_Wiki

2. Death Note
3. Naruto

| xtembix a răspuns:

Mie una nu-mi plac animeurile. Nu ma atrag deloc.

| BMTHvsBFMV a răspuns:

Naruto/Naruto Shippuden:
Pentru ca e vorba de niste ninja,care isi apara satul. Fiecare sat are un coducator,un Kage (Hokage, Kazekage, Mitsukage...). E actiune,mister si dragoste. ^^

Death Note:
E vorba despre un tip, Light, care a gasit un carnet. Un nume scris in acel carnet, si persoana cu numele respectiv, in 10 secunde, va muri.
E actiune, mister si... putina dragoste ^^.