| adiTzaa19 a întrebat:

sunt foarte trist... pe 1 mai, m-am despartit de toti prietenii mei! Toti se joaca cu unul iancu din bloc. cu mine nu se mai joaca nimeni. duminica, 29 mai, m-am (RE)imprietenit cu toti si le-am spus asa: Sunt de acord sa ne jucam toti, in afara de iancu. (iancu este un baiat de 14 ani, este bogat, e la carate, e smecher, isi bate joc de altii, vorbeste cu toti copii mai mici despre S*X chiar daca nu e bine sa vorbeasca de la varsta asta, face bancuri, rade de altii, si parintii lui mai mult tipa la mine cand e vorba sa le spus ca sa ma lase in pace iancu si sa nu le mai zica la toti sa nu se mai joace cu mine!) In rest, eu sunt un copil de 12 ani, retras, care nu il mai baga in seama nimeni! astazi, iar ne-am certat! Cand iancu a vazut ca ma inteleg bine cu toti, el le-a spus ca cine se joaca acum cu mine, nu se mai joaca cu el. le spunea ca ii invata miscari super de carate, si asa mai departe. am un catel bichon, si cu el ma mai plimb pe afara, dar cand ii vad ca se joaca toti, am o durere i suflet enorma! crying crying crying ce sa fac? nu mai rezist! va roog.crying

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ma omule ...asta chiar e o intrebare tampita!
...nici nu cred ca iti poti da seama cat de copilareasca e intrebarea asta! ...pai tu plangi ca se joaca copii cu altu?
.pe bune ma.stai linistit. pastreaza-ti lacrimile pentru lucruri mai importante!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

@DaNtE Taca-ti fleanca maimutoi oparit!
@adiTza Vorbeste cu parintii tai despre asta si pune-i sa vorbeasca cu parintii lui Iancu.
Succes!

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Of doamne...este o situatie fff grea! eu daca as fi in locul tau m-as duce si m-as imprietenii si cu iancu si m-as juca in grup cu toti! iar daca nu poti evita-l si spune-le prietenilor tai ceea ce simti iar ei te vor intelege! "Prietenii la nevoie se ajuta"roagal sa te invete si pe tine carate (iar cand sti bine sa il bati)rolling on the floor glumeam! deci...cel mai bine asa ar fi ca alta solutie nu ai!

| DaNtE a răspuns:

Nu stiau am uitatlaughing
Deci intrebarea asta e penala, ar trebui pusa ca emblema pentru TPUlaughing)