| adimancool a întrebat:

sunt intra 8a si ma cam gandesc la viitor...nu stiu daca e prea devreme dar chestia e ca o fac. spuneti-mi cate ceva despre liceul militar campulung moldovenesc as vrea sa dau la liceu acolo.dar sunt pic mai gras si ma cam tem de proba sportiva spuneti-mi cam cat e media de admitere ce profil e cam cum sunt profesorii etc multumesc mult

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Intra cei cu medii peste 9.30, mai sunt insa cateva exceptii, la proba fizica e proba de 1000 metri, la baiati trebuie sa faci 10 tractiuni etc. acolo cand te duci da un test la romana/mate grila, daca iei sub 6.50 pici, indiferent cat de bun ai fost la proba fizica

| adimancool explică (pentru marinaa9):

Chestia e ca nu imi fac probleme pentru acele ''examene'' ci pentru proba sportiva, sunt mai grasun si nu cred ca pot alerga atat nu fac 1 tractiune dapai 10laughing

| marinaa9 a răspuns (pentru adimancool):

Incearca sa tragi in iarna asta mult, mergi la sala, slabeste putin si fa-ti mai multa masa muscularahappy