| EdyJart a întrebat:

sunt nou aici si vreau sa stiu cum se da funda happy

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#16
Acolo ai tot despre site.
Baftă.

| Xenya a răspuns:

Bun venit in comunitate!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Asta o sa te ajute putin!

| GăbițuGabriel a răspuns:

Salut, prin funda nominalizezi raspunsul corect sau raspunsul care ti-l doreai sa-l afli. Daca te uiti in dreapta la raspunsul meu, vei vedea o fundawinking. Daca ai inteles care-i treaba cu ea poti apasa pe FUNDA din dreptul meuwinking.

| Anduttziik a răspuns:

Este o fundă în dreptul fiecărui răspuns. Dacă răspunsul te-a ajutat sau te-a mulţumit, apeşi pe ea, şi persoana respectivă primeşte fundă. Înţelegi?winking. Acum. fundă, plzz?laughingpuppy dog eyes

| OvyCrazBoy a răspuns:

Lol nou nou dar nici chiar asa de prost! Cum sa nu vezi ditamai funda?