| LaughingKarima a întrebat:

Ultima data cand am fost eu in tara a fost acum 3 ani. Ce schimbari s-au mai facut prin Romania? Stiu ca s-a schimbat presedintele. Atat, dar in rest? S-au mai imbunatatit lucrurile pe acolo sau, s-au inrautatit?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu unde locuiesti?

| LaughingKarima explică (pentru CristiDinBucuresti):

L.A.(de cand aveam 7 ani)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LaughingKarima):

Si acum citi ani ai?

| LaughingKarima explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 15(fac 16 acum in 31)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru LaughingKarima):

Multumesc.

| neutrino a răspuns:

A crescut mult productia de miere si de covrigi, si a scazut numarul cainilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar presedintele...winking

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Doar atat? cam dezamagitor, dar e mai bine decat nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Da... Poate face si el ceva cu tara asta...

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Sa speram.Pentru tine sa se schimbe, nu pentru mine, ca eu am scapat de mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaughingKarima):

Tu ai fugit, eu am rămas sa lupt... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi pare ca devine din ce in ce mai rau.In Los Angeles cum e?

| LaughingKarima explică (pentru anonim_4396):

Sa speram ca se va schimba ceva, pana nu pleaca tot tineretul. Cum e in L.A? E extrem de bine aici, ar fi fost si mai bine daca nu era atata trafic. Altceva nu stiu ce sa iti mai spun de L.A, daca vrei sa stii ceva in particular, intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca intotdeauna.