| RotaruAngelo a întrebat:

Salut TPU,
Unde pot gasi sticle de reciclare aruncate, vreau sa caut pentru ca nu vreau plătesc bani in plus pentru ceva

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La containerele de gunoi.

| gabicoo a răspuns:

Prin coșurile de gunoi de pe stradă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din astea de la returo? pe la gunoi, desi lumea nu prea mai arunca, sau se curata repede

| ReddY25 a răspuns:

Pe jos, prin parcuri, pe străzi, în proximitatea barurilor, etc

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea se mai găsesc nicăieri, nu le mai arunca lumea la gunoi pentru că fiecare merge și le reciclează individual. Le arunca la gunoi doar pe cele fără semn returo pe ele

| simplaexsistenta a răspuns:

Pai le recicleaza lumea acum de cand cu garantia, dar bineinteles, nu te opreste nimeni daca vrei sa iti petreci ziua căutând prin cosurile de gunoi