| Mihai_Baiatu_1999 a întrebat:

Va deranjeaza cand cineva va intreaba ce parere aveti despre acea persoana? Cum reactionati de obicei? Sau cand te intreaba un amic ce parere ai despre el, tu fiind baiat la randul tau sau cand te intreaba o fata ce parere ai despre ea tu fiind fata, cum e, vi s-a intamplat? Cum ati reactionat? Intrebarea mea nu vreau sa aiba inclinare homosexuala, pur si simplu intreb! Funda.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma deranjeaza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea stau pe langa oameni atat de prosti.
Anturajele mele stiu sa citeasca oameni, ne 'simtim' parerile din comportamentul celuilalt in preajma noastra si afirmatiile scurte.

| mentholinks a răspuns:

Da, ma enerveaza. Parerile sa si le tina fiecare pentru el, desi mi se pare o prostie sa-ti faci pareri despre oameni in loc sa cauti adevarul despre ei.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Și tu ai păreri despre mine. Deci, ce facem, că se cam contrazice comentariul cu tine?

| mentholinks a răspuns (pentru Celcestietot):

N-am nicio parere despre tine, iar minti?

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Eh, cum sa nu ai părere domnule laughing ‽ Sunt Steregoi sau nu?

| mentholinks a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu esti Steregoi dar te cheama Vasile sau Ion.

| Celcestietot a răspuns (pentru mentholinks):

Atunci mă bucur că am aflat asta de la tine. De numele Vasile sau Ion nu îmi dau seama de ce crezi asta in legătură cu mine. Îmi spui și mie de ce?

| Ineys a răspuns:

Nu ma deranjeaza, de ce ar face-o? Sunt 2 cazuri, ai curaj sa-i spui adevarul in fata, daca nu e o persoana chiar stralucita, sau o dai pe vrajeala. In cazul in care chiar e o persoana buna, spune-i adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt incomod la început și uneori ezit să răspund, mai ales dacă mă ia când nu mă astept.