| BRG a întrebat:

vă place de Daniela Crudu?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Fizic da, comportamental lasa de dorit.

2 răspunsuri:
| Airplane a răspuns:

Raspunsul unui baiat sau a unui om care apreciaza doar aspectul fizic si nu si ceea ce are in cap, ar fi:"DA! E buna rau!"
Dupa nume, cred ca si tu esti baiat, nu te simti jignit! Nu toti baietii/ oamenii sunt la fel!
Sincer, mie NU imi place Daniela Crudu asa cum nu imi plac nici celelalte vedete din acea categorie! Ca sa justific raspunsul, nu imi place pentru. ca au capuletul cam gol laughing big grin, dar arata bine, nu putem nega asta!

| ÈριcĿ a răspuns:

Nu m-aş uita la ea niciodată.Mă mir cum a vrut-o Leo, mai ştii poate e bună la pat.