| LiimeXdx a întrebat:

Va place de Tequila?

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Sincer. Are o voce care imi provoaca disconfort pentru a o auzi cateva minute bune despre chestii care oricum nu prezinta interes pentru mine. Nu inteleg de ce a capatat asa mult succes, caci pe langa un vlogger, care sa fie si destept, comic, priceput la ceva, talentat...precum DaniPeNET, domnisoara Bianca Adam e cam de umplutura in YouTube-ul romanesc. Nu are nimic special pentru mine, ceva sa atraga. Parerea mea, nu cred ca am comparat mere cu pere.

"Hello! My name is Bianca Adam. I am going to succeed because I am crazy enough to think I can! happy"

Then your subscribers/followers surely are, darling. Hundreds of thousands views per video...that is saying something. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu straight face.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu, mi se pare o demoazelă neamuzantă, care se chinuie ea zadarnic acolo să pună de-o şoadă, eşuând bineînţeles, cu un defect de vorbire pronunţat (pun intended) de tipul "prune în gură" sau "unt lipit de cerul gurii". Nici măcar ţâţe n-are să compenseze, ntz, ntz.

| Polaris a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Cam ca restul vlogurilor făcute de adolescenții români.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

De fiecare dată când pronunț cuvântul "amărât", la ea mă gândesc. Este 100% un copil amărât.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Wøodenpints):

Eeeh, nu la mine? sad

| Wøodenpints a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Tu ești un exemplar de brăilean bine hrănit. Mănânci copan după copan după copan după copan. N-ai de ce să fii amărâtă. Mănânci mereu câte ceva.

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu în sensul ăsta...Îs amărâta, foarte amărâtă, Badea nu ştie că exist...:-

| Wøodenpints a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Lasă, știu eu că exiști. Și exiști mult. Nu te bucuri? confused

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Wøodenpints):

...Nah.

| fadnox a răspuns:

Nu beau alcool

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu.

| lc13cm3 a răspuns:

Normal ca da

| livscomsha a răspuns:

Nu.

| WeCantStop a răspuns:

Da.