| anonim_4396 a întrebat:

vă place emisiunea Mireasă pentru fiul meu?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Emisiunea ar fi interesanta daca n-ar fi atatea certuri intre partcipanti. Eu m-am uitat in editia trecuta si am ramas cu un gust destul de amar, n-au castigat cei ce meritau ci, cei care au facut mai multa "zarva" in jurul lor.
Posibil ca, nivelul de educatie si cultura al partcipantilor si al mamelor baietilor este diferit si atunci apar si unele conflicte ce nu te prea incanta.
Ideia este buna si Mirela este un coordonator bun al emisiunii.
Un gand bun pentru tine si toti userii TPU.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mariana):

Multumesc sărut mîna.

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Tocmai m-am uitat la emisiunea de la ora 12:00.Ma uit pentru doamna prezentatoare pe care o ador, iar dintre concurenti imi place Constantina cel mai mult.Succes! happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu.

| Kaℓi a răspuns:

M-am uitat la prima editie, pe cand era la KanalD si se numea "Nora pentru mama". Mi se pare o aiureala happy

| Pricked a răspuns:

Cel mai mare bullshit românesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O adunătură de inculţi, de altfel ca majoritatea emisiunilor.Din cauza asta nu mă uit la tv. c:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mireasa pentru fiul meu e un rahat de emisiune, ii inghesuie pe toti intr-o camera si apoi ii filmeaza cand se cearta si fac bani pe seama prostilor care dau bani ca sa vada cum se cearta niste oameni.
Prezentatoarea aia e ceva de genul,, Nu va certati'', iar pe blogul lor personal,, Afla ce conflicte au mai aparut intre Traian si Andrei''.Ca s-a dus la cumparaturi si nu i-a luat lu masa la unu solutie de vase de care voria... o multime de mizerii.
Doar anonimi fara minte care nu se pot casatori fara sa isi vada fata la televizor, doar cupluri care spun ca pentru ei premiul nu e important, dar ar manca rahat la propriu si pentru un Iphone 5.

| TOOL a răspuns:

Nu deoarece sunt multe certuri mama se uita mai mult la astfel de emisiuni.

| Didishorr a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuu

| miru20cmrecords a răspuns:

Hmm cateodata.

| trisha88 a răspuns:

Nu imi place.

| mihaitzacristian a răspuns:

Da dar nu prea e cine stie e, si nu prea am unde sa ma uit, ca ce-i de la Focus Sat nu au mai platit pentru ca sa difuzeze Antena 1, 2 si 3