| anonim_4396 a întrebat:

vă place limba spaniolă? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Imi place, dar nu am timp sa o mai invat!

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi place, insa nu pot spune ca sunt innebunita dupa aceasta. Pot spune ca imi place 70%, cam asa ceva happy.

| winchesters a răspuns:

Eu sincer ador limba spaniola.
Chiar am vrut acum 2 ani sa fac niste cursuri.

| nyko06 a răspuns:

Buna da.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Da imi place dar „prietenia" mea cu ea a devenit buna datorita italianei pentru ca italiana e la fel putin mai diferita si din melodii stiu foarte bine cred ca cine asculta shakira intelege bine

| Felix1985 a răspuns:

Da/nu

habar n-am pentru ca n-o stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, la ce accent Spañol te referi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

La spaniola care se vorbeste in telenovele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa, am inteles! Imi place foarte mult limba Spañola insa limba vorbita in telenovele nu este chiar Spañola ci mai degraba Argentiniana care are un accent diferit.

| alexandraioanam a răspuns:

Da:d