| anonim_4396 a întrebat:

Voi unde ati calatorit anul asta?

PS: Eu am vizitat aproape toata Europa cu autorulota (am fost plecat vreo luna) happy Am fost in Italia, Spania, Belgia, Franta, Ungaria, Slovenia.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am plecat in Spania din nou si acum lucrez ca sofer pe autotren.

| TheCritic a răspuns:

Aproape toata Europa inseamna cam 75% din tarile de-aici dar ma rog. Eu am fost in Olanda, Belgia, Austria, Elvetia, Maldive, Statele Unite, Canada, Australia si Romania(nu locuiesc in RO). Numai bine!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns (pentru TheCritic):

Bine... nu le-am scris pe toate. Trebuia sa scriu ''etc'', dar am uitat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am fost nicaieri.

| david1234567890 a răspuns:

Anul ăsta am fost în Turcia.