| Rock19812 a întrebat:

Vreau sa fac o farsa unor prieteni.Sa schimb status cuiva de la mess. Cum as putea sa o fac?big grin FUNDA

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Se putea inainte...cateva zile a fost asa gratuit, dar multa lume a aflat si a cam abuzat de chestia aia ca era fara cost si acum se plateste :( http://www.ymland.com/status-changer/ aici era...
poate gasesti pe net un program, eu am folosit vreo 2 zile cat a fost acest site. cauta yahoo status changer si poate ai noroc;) O zi buna in continuare :)

| Rock19812 explică (pentru MissAvocado):

Stiu de siteul asta pe care l-ai pus care este codul vip sau... ultima casuta?

| MissAvocado a răspuns (pentru Rock19812):

Codul vip s-a adaugat dupa...adica cand platesti bagi codul...nu il stiu