| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa ma apuc sa fac filmulete pe Youtube ( vlog) happy doar ca imi este rusine sa il postez deoarece imi este rusine de ce vor spuune prieteni mei.
Voiam sa va intreb daca aveti niste sfaturi pentru mine : am microfon bun, camera buna am pc bun program de editat si restul.
Credeti ca ar trebui sa postez acel episod.
Vreau sfaturi.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atitudinea este probabil cea mai importantă. Dacă ești o persoană încrezătoare și transmiți același sentiment și celor care te urmăresc, cu siguranță lumea o să aprecieze videoclipurile tale.
În cazul în care ai echipament adecvat, cu atât mai bine. Nu încerca să abordezi mai multe direcții, canalul trebuie să fie mai specific, să ai audiența foarte interesată de viitoarele postări.
Nu trebuie să îți fie rușine, este benefic pentru tine, doar așa poți să îți faci ceea ce îți propui, prin modul în care ți-ai învins teama.
Succes pe mai departe.

2 răspunsuri:
| SporeBox a răspuns:

Posteaza-l. Nu te lua dupa ce vor spune prietenii tai. E pacat sa ai toata aparatura buna si "sa o ti la naftalina". Daca chiar iti este rusine de ce o sa spuna prietenii tai fa-ti un cont nou de Youtube cu un alt nume si nu le spune nimic despre el

| andreeabobo a răspuns:

Depinde de tine, dar trebuie sa ai incredere in tine! Nu trebuie sa iti fie rusine de ce vor spune prietenii tai! Daca sunt prieteni adevarati ar trebui sa te sustina! Ideea e sa fii tu! Sa iti placa ceea ce faci!