| Mr97ScZ a întrebat:

Vreau sa ma lamuriti cu o chestie.Astazi eu vreau sa merg la plaja, dar parintii mei spun sa nu ma duc ca sunt sanzienele si nu e bine sa innoti azi.Eu nu cred chestia asta si vreau sa merg.

Ce credeti, este adevarat ca te poti ineca azi daca mergi sa innoti sau nu?

Ca sa stiu daca merg la plaja.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Asa se spune din batrani si cred ca au mai fost cazuri cand cineva s-a inecat... eu zic sa stepti pana maine.

3 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Astea sunt superstiti.Adevaru e ca te poti ineca azi! .....la fel ca in orice alta zi, singura problema cu ziua de azi e ca nu prea este timp de plaja, la mine cel putin ploualaughing

| piTiCcu a răspuns:

Părerea mea, nu cred în aberaţii din astea să te ineci.că ce, sunt Sanzienele?

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Eu am fost de sânziene la plaja, m-am şi băgat în apă şi nu am păţit nimic.