| CutenessOverLoaded a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre aceasta fotografie! Doresc sa precizez ca nu am aplicat decat un efect vintage, in rest nu e editata deloc!
http://i.imgur.com/aH5uC.jpg
Pareri? Multumesc anticipat.:3

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Nu-i rea, dar incearca s-o faci in format mare, pe putin 1200x1200, nu sa tai dintr-o fotografie mai mare. Se pierde din calitate.

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Problema este ca apare sub ochi umbra aia galbena ceea ce nu arata bine, eu in locul tau l-as mai tuna un pic cu photoshop si ar fi excelent.

| hideaway a răspuns:

De acord cu evenso.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Tare... continua tot asawinking

| Clauvdgg a răspuns:

Misto! Dar daca ar fi mai mare...winking

Răspuns utilizator avertizat