| Balonaseplutitoare a întrebat:

vreau sa va intreb cum a ajuns Hannah Montana sa fie Hannah Montana pentru ca vreau si eu sa fac ce a facut si ea si laughing) stiu e o intrebare aiurea dar mnah.
Pls seriozitate

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Răspunsul e foarte simplu. Tatăl ei era deja faimos și bogat, avea multe relații, el a băgat-o in lumea Disney, apoi in rolul Hannah Montana.

| sierra1 a răspuns:

Dacă la "o intrebare aiurea dar mnah" ceri seriozitate atunci zic aşa: să fii interesat de teatru de pe la 9 ani, să joci în filme de pe la 12 ani şi alte chestii de genul ăsta.
Poţi face şi tu la fel? Dacă da, succes, dacă nu, bine ai venit cu picioarele pe pământ

| LPCTSTR a răspuns:

"Rlly?"
Have you heard in this life about "Google"?
Seriously, jut google it!

| Balonaseplutitoare explică (pentru LPCTSTR):

Si ce sa fac eu cu acest google?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Așa cum tot spun: "Nu uita că vorbești cu adulți, nu cu copii. Iar dacă nu era de ajuns, vorbești cu românul."
Chiar nunpoți căuta "Hannah Montana biografie"? Ce e atât de greu straight face?