| ing3rd3mon4u a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi urgente daca se poate.
Am o relatie la distanta. El este in Romania iar eu sunt in Spania.
Am fost acasa in tara am stat aproape 4 saptamani, dar am venit inapoi in Spania. Avem 9 luni impreuna.Eu sunt foarte sigura ca relatia va merge desi el zice ca nu va merge.Cu toate astea avem planuri impreuna.Ne iubim.Si nu vreau sa il pierd. Dau fundita!:*

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

Nu prea am inteles intrebareathinking ce fel de sfaturi vrei tu? daca sa continui sau nu relatia?