| silentgabyy a întrebat:

vreau si eu niste statusuri romanticebig grin...

Răspuns Câştigător
| liviumicu a răspuns:

Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da

Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima, ti se goleste creierul

Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii casiga

Dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi!

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte

Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva.

Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e totul!

Dragostea se naste din priviri, creste pe buze si moare in lacrimi!

Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii casiga…

cam astea le stiu plzz funda?