| Alëxąndŕą a întrebat:

tururor, am o problema mare am ceva pe partea stanga la ma doare rau cand im intind capul de ce? multumesc dau fundita, dar sa nu uitati dau 2 voturi inteligent si de asemenea folositor

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Poate te-a tras curentul.Ai grija, ca nu e de glumit cu asa ceva.Mergi la dr sau macar la farmacie sa vezi ce ti se poate prescrie.Am o matusa care a stat cu gatul stramb vreo 2 saptamani, o durea daca intindea gatul, asa ca statea cu el intr-o singura pozitie, sa-i fie mai usor...