| anonimmmmm a întrebat:

Salut tuturor, fetelor ajutati-ma va rog, cine poate? da-timi va rog un link cu niste coafuri mai simple ce se pot face acasa, pentru niste poze la scoala, o prietena de-a mea are nevoie pe maine, va rog din suflet.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| ramonna23 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch vezi ca sunt mai multe filmulete...:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Convingeti prietena ca ii sta foarte bine asa cum o coafezi tu si daca nu o coafezi tu, convingeo ca-i sta bine asa si ca nu are nevoie de o coafura