| Motofeanu_Stefan_1994 a întrebat:

Salut tuturor. S-au citit la mine pe scara apometrele de energie termica, iar eu nu am fost acasa, ce inseamna ca acum sunt trecut ca Necontorizat la energia termica? Cu ce ma afecteaza asta?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui contoarele de gaz metan de la fiecare apartament.Alea nu sunt apometre, inteligență.Ce treaba ai tu cu asta daca ele sunt pe scara? Le-au citit si atăt.Eu trimit odata pe luna indexul citit de mine.Pe site-ul lor.O data pe luna il citesc ei(regularizare).Vei primi peste cateva zile factura la gaz cu indexul citit de ei.