| anonim_4396 a întrebat:

Salut utilizatori TPU!

Aseara am avut un vis tare ciudat(nu pare ciudat, dar m-a marcat).

Se facea ca eu murisem, dar parintii m-au nascut dupa moartea mea.

Murisem la 23 de ani, iar parintii mei mai avusasera un copil dupa moartea mea. Eu eram acel copil. O prietena de-a mea, care in vis si ea avea 23 de ani, imi povestise cateva lucruri despre sora mea moarta(adica eu), despre cum am murit(nu stiam cum am murit, dar in rest stiam tot despre sora mea/despre mine), despre trupele preferate si despre copilaria surori mele(aceeasi copilarie pe care o aveam si eu). Eu, cea care a murit, eram in zodia taur(zodia mea), dar eu cea noua eram in zodia scorpion. In vis aveam sentimentul de renastere.

M-am trezit speriata.

Stiu ca nu prea ati intles despre ce e vorba, dar pe scurt se facea ca murisem si ca ma nascusem a doua oara, cu scopul sa imi schimb destinul.

Intrebarea mea este:

Ce semnificatie ar avea acest vis?

P.S. 1. Nu vreau raspunsuri gen: "Visele sunt doar inchipuiri ale noastre."

P.S. 2.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Multe ar insemna daca te-as cunoaste asa nu stiu

| 18Marius a răspuns:

Cred ca te-ai visat in alta viata